O NAS

Poznaj nas lepiej

Blisko 10-letnie doświadczenie

100% zadowolonych klientów

Certyfikat Księgowego Ministerstwa Finansów nr. 46194/2010

O nas

Biuro Rachunkowe Ekspert Podatkowy powstało w wyniku wieloletniego doświadczenia na stanowisku głównego księgowego oraz pasji do tworzenia własnego biznesu.
Nasze biuro świadczy usługi na najwyższym poziomie w zakresie usług księgowo-podatkowych oraz kadrowych. Najwyższe standardy świadczonych usług poparte są zdobytym wykształceniem kierunkowym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu z zakresu Finansów i Rachunkowości Przedsiębiorstw. Dodatkowo właściciel biura Anna Borowiak posiada certyfikat Ministerstwa Finansów o nr 46194/2010. Jednak największa dumą naszego Biura Rachunkowego jest 100% zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na powierzenie nam prowadzenia usług księgowo-podatkowych.
Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług zarówno w czasie tworzenia przedsiębiorstwa ( FIRMA START!) jak i w trakcie jego funkcjonowania.
Nasza działalność objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w PZU SA z tytułu wykonywanego zawodu.

Przedsiębiorco nie czekaj! Pozwól rozwinąć skrzydła swojej firmie i zleć księgowość w nasze ręce. Nasze Biuro Rachunkowe tylko czeka by Twoja zmora jaką jest biurokracja stała się naszą pasją i pomocą w prowadzeniu Twojej Firmy.

Umów się na spotkanie

Formularz kontaktowy

Kontakt bezpośredni

z2

Krzysztof Borowiak

z1

Anna Borowiak

Biuro Rachunkowe Ekspert Podatkowy Anna Borowiak